Haber

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Basın Külliyesi konutlarını gezdi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Alandüzü Mahallesi’nde yapımı devam eden Basın Kompleksi konutlarını ziyaret etti.

Sakarya Gazeteciler Sendikası’nın (SGB) girişimiyle kentteki gazeteciler için TOKİ iş birliğiyle Alandüzü’nde 2021’de üretilmeye başlanan 159 konutun inşaatında son aşamayı gören Tever, çalışmalar hakkında bilgi aldı. SGB ​​Lideri Müjdat Çetin ve yönetimi ile şantiye şefi Kadir Dönmez’den. .

Tever, konutların kısa sürede tamamlanacak olmasının sevindirici olduğunu belirterek, “Burada konut sahibi olacak hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını konforlu ve modern bir şekilde karşılayacak bu yapıların hayırlı olmasını diliyorum. ve şimdiden hayırlı olsun.” söz konusu.

Çetin ayrıca, “Konutlarımızın inşaatına başladığımız günden bu yana sorunlarımızın analizinde gösterdiği ilgi ve yardımlardan dolayı AK Parti İl Başkanımız Yunus Tever’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Tever’e AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Lideri Enis Aksoy eşlik etti.

SGB ​​Yönetim Kurulu üyeleri Yücel Velioğlu, İbrahim Chorbacı ve Nuri Tokyürek de konutların son seviyeye getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

haber-karakocan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu